Prodej potravinových a dermatologických produktů. 

V naší nabídce je široký výběr potravinových doplňků, pro získání skvělé kondice a zářivého zdraví.

Nabídnout můžeme výživové koktejlové směsi, které jsou jako jediné ve světě schváleny jako zdravé jídlo. Vybírat můžete z mnoha různých příchutí a vytvořit tak lahodné smothie kokteily dle vlastní chuti. 

Pokud vás trápí nějaké problémy s pletí, v nabídce máme špičkovou přírodní kosmetiku, která dokáže dokonale vaši pleť vyčistit, vyživit, hydratovat, rozzářit, vyhladit vrásky. Zkrátka pomůže vám vypadat mladě a skvěle. Neobsahuje žádné sulfáty, parabeny, alkohol a hydratuje na bázi olejů.

Zakoupit u nás můžete i špičkovou vlasovou a tělovou přírodní kosmetiku s výtažky z Aloe. 

Všechny prodávané produkty jsou na přírodní bázy a vytvořeny odborníky a lékaři na základě vědeckých poznatků za pomoci nejmedornější  technologie. Jsou atestovány, schváleny a je na ně poskytována 30 dní záruka.

S kompletním sortimentem našich produktů a jejími vlastnostmi a účinky vás rádi nezávazně seznámíme v našem centru.
​Kompletní přehled námi nabízených produktů najdete v naši produktové brožuře, viz odkaz dole.  Některé z nich můžete i osobně ochutnat a vyzkoušet.  

V případě zájmu pak lze u nás jakýkoliv produkt z našeho sortimentu zakoupit. ​
​Nyní můžete využít i momořádnou akční slevu 20% na vše.
​Dárkovým poukazem také můžete obdarovat své blízké. Poukaz lze využít na veškeré naše služby, porogramy či nákup produktů. 
Image

Dárkové poukazy

Chcete někoho ze svých blízkých obdarovat neobvyklým a užitečným dárkem?  U nás můžete zakoupit dárkový poukaz na veškeré naše služby, programy, nebo nákup produktů ve Vámi zvolené hodnotě. Vyběr už záleží jen na něm.

Produktová brožura

http://www.herbalifeproductbrochure.com/cz/