Poradna Image3

Zázračná pilulka neexistuje

Celá řada lidí si zvykla při jakékoli bolesti, či sebemenším zdravotním problému sáhnout po „zázračné pilulce“ a myslí si, že je zdravotní problém vyřešen. Bohužel hlava nás nebolí z důvodu nedostatku „zázračné pilulky“. A tak je to s celou řadou dalších zdravotních problémů.

Když se nám například třepí nehty, jsme často unaveni, máme problémy se zažíváním, stačí změnit své stravovací návyky a problém zmizí. Takové ty„malé“ zdravotní problémy, jsou signály našeho těla, že je něco v nepořádku, že mu chybí nějaké živiny. Tělu stačí dodat potřebné látky a vitamíny a ozdraví se.

Když neřešíme signály našeho těla

Pokud tyto drobné potíže neřešíme, zcela nepochybně se objeví závažnější problémy jako je třeba vysoký či nízký krevní tlak, vysoký cholesterol, diabetes druhého typu, alergie, ekzémy, lupénka a další. Až 80% zdravotních potíží je způsobeno práve špatným stravovaním a lze je tedy snadno a bez medikamentů řešit?
Pokud však opět nic nezměníme, čeká nás s největší pravděpodobností některá z civilizačních chorob, které jsou z velké části zapříčiněné právě špatným životním stylem. Zde statistiky hovoří zcela jasně.
Je neuvěřitelné, že tak vysoké procento lidí zcela zbytečně a předčasně umírá na infarkt myokardu, mozkovou mrtvici či nádorová bujení a většinu lidí to nechává chladným.
Více se staráme o stravování našeho psa, či kočky, než o své vlastní.
Je nutné si uvědomit, že bez prevence se pro nás nic nezmění, léky neřeší příčinu zdravotního problému, pouze jeho důsledek a je potřeba počítat
s tím, že se problém zpravidla nadále prohlubuje, navíc většina léků má vedlejší účinky, což může způsobit další zdravotní potíže.  
Je tedy skutečně najivní se domnívat, že se vás to netýká.

Kompletní bilancí fyzické kondice odhalíme nedostatky v jídelníčku a můžeme pak sestavit stravovací plány, které, dodají vašemu tělu veškeré potřebné živiny a tak lze mnoha zdravotním problémům předcházet.

Kontaktní informace

Wellness studio Trutnov / studiowellness24
Horská 72
Trutnov
541 01
Česká republika
IČ:
63184915 Registrovaná na živnostenském úradu.
DIČ
2.patro vpravo (nad jídelnou Kotva na pěší zóně). Nemáme pevnou pracovní dobu, je tedy nutné, si předem telefonicky, nebo vyplněním formuláře dohodnout termín osobní konsultace. Telefonicky nás kontaktujte v pracovní dny 9-17hod. Těšíme se na Vaše zavolání.