O nás Image2

Naše poradenské studio funguje od roku 1995.
K jeho založení nás dovedly naše osobní výsledky v oblasti zdraví, kondice, tvarování postavy a hubnutí, kterých jsme nenáročnou změnou životního stylu sami dosáhli.

Absolvovali jsme řadu školení se špičkovými odborníky na výživu, lékaři a dermatology z oblasti zdraví, zdravé výživy, osobní péče a péče o pleť.

Náš závazek k zákazníkům.
Pomáhat lidem na cestě ke zdravému, aktivnímu životu a předat jim naše znalosti a praktické zkušenosti.
Poskytujeme komplexní poradenské služby v oblasti výživy, sportu, zdravého životního stylu, péče o pleť a tělo.
Bilancí fyzické kondice a kompletní tělesnou segmentální anlýzou na certifikovaném lékařském přístroji Tanita odhalujeme chyby v jídelníčku a navrhujeme kroky k řešení.
Sestavujeme programy zdravého a bezpečného hubnutí, osobní dietní plány, individuální jídelníčky a speciální výživové plány pro klienty s různými stravovacími požadavky, včetně sportovních.
Pomáháme zbavit se nezdravých stravovacích návyků, následků předchozích nerozumných diet a pokusů o hubnutí.
Zdravý životní styl není o pochybných dietách, o hubnutí typu hladovění, ale o kvalitní výživě, správné volbě potravin a potravinových doplňků.
Našim bonusem pro klienty je i zábavný způsob, jak jim pomoci dosáhnout cílů prostřednictvím cvičení a naučit je zdravému aktivnímu životnímu stylu. ​

Dělá nám radost pomáhat zákazníkům dosáhnout vytoužených cílů v oblasti jejich zájmu, a společně se radovat z dosažených výsledků.