Naše služby                                                                        Image5

Jednorázová tělesná a segmentální analýza

Základem každé změny, kterou hodláte udělat, je znát tělesný stav, abyste
mohli dobře analyzovat snahu o redukci váhy a provádět správné korekce.
Výsledky analýzy těla metodou BIA poskytují velmi důležité informace o jeho složení, a umožní vést správným směrem snahu o změnu.
Tato osvědčená metoda se používá ve zdravotnictví a umožní rychle zjistit tyto hodnoty:
Rozložení tukové a svalové hmoty v jednotlivých částech těla (ruce, nohy, trup), kompletní tělesný tuk, svalovou hmotu, BMI a viscerální tuk. Změříme bazální metabolismus a spalování v Kcal, metabolický věk, vodu v organismu, kostní minerály a fyzickou kondici.
Součástí analýzy je vyhodnocení naměřených hodnot.
Objednejte se ještě dnes

Bilance fyzické kondice

Služba je určena pro ty z vás, kterým záleží na sobě samém a není vám jedno co jíte a rádi byste upravili své stravovací návyky.

Služba obsahuje kompletní bilanci fyzické kondice, což znamená, že rozebereme vaše stravovací návyky a jídelníček, uděláme zdravotní anamnézu. Na segmentálním tělesném analyzéru změříme hodnoty např. vodu v těle, svalovou hmotu, tuky, metabolický věk, kostní minerály a mnoho dalších hodnot. 
V případě zájmu sestavíme program přímo na vaše požadavky.

Programy sestavujeme na různé specifické potřeby každého jednotlivce či skupiny, např. regulaci váhy, detoxikaci organismu, regeneraci, výživu,
a nově také pro sportovce.
Neváhejte a ihned se objednejte. 

Minikurz zdravého životního stylu

Víte na co se v dnešní době zaměřit, pokud chcete být zdravý? Na tomto minikurzu se dozvíte, jaké jsou nadbytky, kterých bychom se měli vyvarovat a také jaké jsou nedostatky, na které bychom se měli zaměřit. Co vše souvisí se zdravím a jakým způsobem lze řešit zdravotní potíže.

Minikurz je tvořen 3 částmi:

  • Přednáška (minikurz samotný)
  • Bilance fyzické kondice - proměření na segmentálním analyzéru a provedení zdravotní anamnézy.
  • Sestavení programu ušitého přímo na vaše hodnoty a požadavky, se kterým dosáhnete požadovaného a vytouženého výsledku. Pokud dáte na naše rady, může být vás výsledek trvalý po celý zbytek života!

Minikurz péče o pleť

Máte dlouhodobé problémy s pletí, trápí vás nějaké nedostatky a chcete to změnit?
Máme pro vás řešení. Minikurz péče o pleť vedený zkušeným poradcem vás naučí jak se správně starat o svoji pleť krok po kroku, jak volit přípravky, které vám budou vyhovovat.
Už se nebudete muset stydět za svou pleť, v každém věku může být  hebká, bez vrásek, svěží, zářící a mladě vypadající. 
Absolvujte minikurz a udělejte změnu, ze které budete nadšeni.  

Dárkové poukazy

Chcete někoho ze svých blízkých obdarovat neobvyklým a užitečným dárkem?  U nás můžete zakoupit dárkový poukaz na veškeré naše služby, či programy ve Vámi zvolené hodnotě. Vyběr už záleží jen na něm.
Image

Kontaktní informace

Wellness studio Trutnov / studiowellness24
Horská 72
Trutnov
541 01
Česká republika
IČ:
63184915 Registrovaná na živnostenském úradu.
DIČ
2.patro vpravo (nad jídelnou Kotva na pěší zóně). Nemáme pevnou pracovní dobu, je tedy nutné, si předem telefonicky, nebo vyplněním formuláře dohodnout termín osobní konsultace. Telefonicky nás kontaktujte v pracovní dny 9-17hod. Těšíme se na Vaše zavolání.