Programy                                                                                   

Přehled základních programů, které patří mezi nejoblíbenější.

Testovací balíčky pro získání důvěry                                                Image

Co je testovací balíček?  Zpúsob, jak vyzkoušet naši metodu.
Zkoušeli jste mnoho způsobů jak zhubnout a nic nefungovalo?
Máte obavy, že to nezvladnete, nebo vám nebude naše metoda vyhovovat?

Vyzkoušejte, jak vám může náš testovací balíček pomoci.

  • 3​denní program regulace váhy
  • Nebo 6denní program Zdravá snídaně

Proč vyzkoušet testovací balíček?
Dostupný způsob jak vyzkoušet naši jednoduchou, funkční a léty prověřenou metodu bez rizika.

Krotitelé tuků                                                                             Image

12-ti týdenní kurz regulace váhy pod vedením poradce.               
Upozornění předem: na žádném z kurzů nejde o cvičení!                                    
Hubnout lze i jinak, než jen hladovkou a dřině ve fitku! 

  • jedna hodinová lekce každý týden
  • podpora a motivace skupinou, nejste na to sami
  • individuální přístup ke každému 
  • sestavíme vám správný jídelníček a naučíme vás jak volit správné potraviny     

Kurz Krotitelé tuků je zaměřen na redukci váhy pomocí optimální výživy, tj. změny stravování a celkového životního stylu. Tam samozřejmě patří i ten pohyb, ale základem - to z čeho vycházíme my, je nejprve úprava jídelníčku a stravovacích návyků. 
Kurz je dále postaven na ověřeném faktu, že lidé ve skupině hubnou lépe. Nejste na to sami. 

V úvodu kurzu uděláme kompletní segmentální analýzu vašeho těla (rozložení tukové a svalové hmoty v těle, změříme tělesný i viscerální tuk, změříme bazální metabolismus a spalování v Kcal, metabolický věk, vodu v organismu, zavápnění vašich kostí, fyzickou kondici atd.) Tato analýza nám umožní zvolit a vést program co nejvíce efektivně. 
Témata lekcí: 
Protejny, voda a pitný režim, co je metabolismus, glykemický index a nakupování, tuky a porce jídla, detoxikace organismu a střevo, jídlo mimo dům a éčka, vláknina a játra, cukry, stres a pohyb, zdravé srdce, dlouhodobé udržení energie a kondice, zdravé snídaně. 

Klub radosti

Jíte často v jídelnách či restauracích? Pokud ano, určitě oceníte naši nabídku.
Začněte se stravováním mimo dům kvalitně, zdravým jídlem. V našem Wellness studiu si můžete denně pochutnávat na zdravém jídle.
Setkávání stejně smýšlejících lidí v příjemném prostředí, kde se vždy něco zajímavého dozvíte, vám pomůže k lepšímu životnímu stylu.​

Jíte často v jídelnách či restauracích? Pokud ano, určitě oceníte naši nabídku.
Začněte se stravováním mimo dům kvalitně, zdravým jídlem. V našem Wellness studiu si můžete denně pochutnávat na zdravém jídle.
Setkávání stejně smýšlejících lidí v příjemném prostředí, kde se vždy něco zajímavého dozvíte, vám pomůže k lepšímu životnímu stylu.

Klub pevného zdraví                                  Image

Program pevného zdraví vychází ze služby ,,Bilance fyzické kondice,, a je určen lidem, kteří hledají cesty k dlouhodobému udržení skvělé kondice a uvědomují si, že užívání léků rozhodně není ta správná cesta.
Program je zaměřen na upevnění zdraví, udržení váhy, čistění organismu od toxických látek, výživu a výběr přírodních potravinových doplňků. které zajistí dokonalý přísun všech potřebných látek pro správnou funkci těla.  

V úvodu uděláme kompletní segmentální analýzu (rozložení tukové a svalové hmoty v těle, změříme tělesný i viscerální tuk, změříme bazální metabolismus a spalování v Kcal, metabolický věk, vodu v organismu, zavápnění vašich kostí, fyzickou kondici atd.) Tato analýza nám umožní zvolit a vést program co nejvíce efektivně. 

Klub štíhlé postavyImage

Program štíhlé postavy vychází ze služby ,,Bilance fyzické kondice,, a je určen lidem, kteří sice mají správnou váhu, ale postava neodpovídá jejich představám.  
Program je zaměřen na tvarování postavy, správné rozložení tuků a svalové hmoty, doplnění protejnu.   

V úvodu uděláme kompletní segmentální analýzu (rozložení tukové a svalové hmoty v jednotlivých částech těla-ruce, nohy, trup, změříme tělesný i viscerální tuk, bazální metabolismus a spalování v Kcal, metabolický věk, vodu v organismu, kostní minerály, fyzickou kondici atd.) Vypočítáme protejnový index. Získané hodnoty nám umožní vést program co nejvíce efektivně. 

Program redukce váhy

Program je sestavován jak na hubnutí, tak na přibýrání svalové hmoty na základě ,,Bilance fyzické kondice,,. Je určen lidem, kteří chtějí zdravě a naprosto bezpečně redukovat váhu, nebo lidem, kteří vyzkoušeli různé diety bez výsledků a doposud se jim nedařilo zhubnout.
Je sestaven na základě provedené segmentální anylýzy (rozložení tukové a svalové hmoty v jednotlivých částech těla-ruce, nohy, trup, změříme tělesný i viscerální tuk, bazální metabolismus a spalování v Kcal, metabolický věk, vodu v organismu, kostní minerály, fyzickou kondici atd.) a veden je tak, abychom dosáhli požadovaných výsledků. Upraví se stávající jídelniček dle toho, zda chceme hubnou, či přibrat. Po dosažení požadované váhy je pak  upraven pro její udržení.  

Program výživy manažérůImage

Tento program je určen lidem, kteří jsou časově, psychicky, či fyzicky vytížení. Nemají čas přemýšlet nad svým stravováním a stravují se nepravidelně a náhodně.  Jsou během dne unaveni a vyčerpáni.
Program je sestaven na základě vyhodnocení výsledků ,,Bilance fyzické kondice,, Zaměřen je na správný způsob stravování během celého aktivního dne, je časově nenáročný, člověk se nají, kdy mu to vyhovuje a přesto dokáže tělu poskytnout důležité vyžívové látky nutné pro jeho správnou funkci. 
Člověk se tak cítí celý den v kondici.

Program optimální výživy

Program je určen lidem, kteří chtějí zdravě a bezpečně jíst. Chtějí si udržet svou optimální váhu a kondici. Jsou ochotni udělat drobné změny a úpravy ve stávajícím jídelníčku tak, aby si po dlouhá léta svou váhu a kondici udrželi, případně ji i zlepšili.

Program pro sportovceImage

Program je určen pro profesionální a amaterské sportovce. Sestaven je na základě ,,Bilance fyzické kondice,, nebo požadavků sportovců. Je vytvořen pro správnou 24 hodinovou podporu výživových potřeb.
Program poskytne kompletní a plně vyváženou výživu pro aktivní den, udržení výkonnosti, regeneraci organismu po výkonu a doplnění ztracené svalové hmoty a správný pitný režim.
Produkty, které program obsahuje jsou vytvořeny špičkovými odborníky a lékaři na sportovní výživu profesionálních sportovců a neobsahují žádné zakázané dopingové látky, což je ověřeno třemi nezávislými organizacemi.

Program zářící pletiImage

Program ,,Zářící pleti,, je určen lidem, kteří nejsou spokojeni s kvalitou své pleti. Mají např. akné, milie, suchou a vrásčitou či jinak poškozenou pleť.
Program je zaměřen na vyhledání příčiny a řešení různých problémů s pletí, bez ohledu na věk a pohlaví.   

V úvodu uděláme analýzu a změříme hodnoty pleti. Naučíme vás v minikurzu základům správné péče o pleť a to i v praxi, kdy vám dermatologickými produkty pleť kompletně ošetřime. Identifikujeme možné nedostatky ve vaši péči o pleť. Lehce se dotkneme i případných nedostatků ve výživě, které mohou mýt velmi negativní dopad na její kvalitu.  Ve výsledku pak doporučíme produkty, a sestavíme program.

Tento výčet programů  není kompletní

Sestavíme jakýkoliv individuálně vedený výživový plán, či pleťový program, přízpůsobený požadavkům a potřebám každého jednotlivce. 

 Neexistuje lepší den, kdy začít, než je dnešek!  V případě zájmu o jakýkoliv program si zavolejte nebo napište o individuální termín návštěvy.     

Dárkové poukazy

Chcete někoho ze svých blízkých obdarovat neobvyklým a užitečným dárkem?  U nás můžete zakoupit dárkový poukaz na veškeré naše služby, či programy ve Vámi zvolené hodnotě. Vyběr už záleží jen na nich.

Image

Kontaktní informace

Wellness studio Trutnov / studiowellness24
Horská 72
Trutnov
541 01
Česká republika
IČ:
63184915 Registrovaná na živnostenském úradu.
DIČ
2.patro vpravo (nad jídelnou Kotva na pěší zóně). Nemáme pevnou pracovní dobu, je tedy nutné, si předem telefonicky, nebo vyplněním formuláře dohodnout termín osobní konsultace. Telefonicky nás kontaktujte v pracovní dny 9-17hod. Těšíme se na Vaše zavolání.